Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá, hogy másszon?

Hogyan vegyem rá, hogy másszon?

Figyelt kérdés

Van egy 8 és fél hónapos kisfiam, nagyon szépen ül egyedül, de még mindig nem mászik. Mivel tudnám őt ösztönözni, körbe raktam már játékokkal, az sem segített.

Valakinek valami ötlete esetleg?

Tudom, hogy nem lehet eröltetni, csak ösztönözni szeretném a picit.


2011. okt. 25. 11:29
 1/4 anonim válasza:
Erőltetni nem is érdemes! Majd egyszer csak magától elkezd mászni! Az én kislányom is ennyi idős és egyik napról a másikra elkezdett mászni! Esetleg próbálj úgy letenni elé játékokat, hogy ne érje el hátha utána mászik!Nálam bejött!
2011. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 10 hónaposan kezdett el mászni. Pakolhattam minden félét köré, nem hatott ösztönzőleg. :) Amikor "megérett" rá, elkezdte.
2011. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De csak ül egyhelyben vagy kúszik is és csak nem mászik???
2011. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Játékot hiába tesszük elé, nem érdekli sajnos. megfordul és játszik inkább a kezével.

Ül, úgy nyúl a játékokért, nem kúszik, nem mászik.

Az a problémánk, hogy kúszni sem próbál. Van esetleg valami ösztönző masszázs vagy valami ilyesmi?

2011. okt. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!