Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tengervizes spray-t milyen...

A tengervizes spray-t milyen sűrűn érdemes használni? A porszívós orrszívó használata előtt mindig kell? Ha nem náthás csak kicsit eldugult a baba orra akkor is segít?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én naponta 1xhasználom és mindig porszivozás elött,hogy jobban tiszuljon amikor szívom.igen segit ha csak be van dugulva az orra,de az anyatej is csodákra képes-ha cseppentesz bele 1-2 cseppet:-D
2009. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?Mármint hogy az anyatej is segít?
2009. máj. 4. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
én is naponta egyszer, az esti fürdés végén fújok egy kicsit majd kiporszívózom, nem náthás.
2009. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minden este fújok a babám nózijába orrtisztítás előtt, hogy feloldja a száradt "cuccot" és könnyebben jöjjön ki.

Az anyatej sok mindenre jó, orrcseppnek, szemcseppnek, sebet gyógyít, stb. Én is olvastam, de még nem próbáltam.

2009. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok.igen teljesen komoly,nem hüjéskedek.a babám nagyon hörgött 3napig(dokinéni szabin volt,ügyeletre nem akartam vinni),mindent kiprobáltam,de semmi nem használt.egyik barátnőm mondta,h.próbáljam meg az anyatejet,és láss csodát...elmúlt a hörgése,utána még 4x cseppentettem és minden ok.a doki visszajött szabiról,megvizsgáltattam és kutya baja a kicsimnek.és még olcsó is.úgyhogy az anyatej nem csak táplál,de még "gyógyszer"is. :-D
2009. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!