Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell pár napos babának...

Miért kell pár napos babának már egyből cumit adni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 22:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
talán zavar??
2011. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Talán,mert akkor nem sír. Nem kell a pár napos babát sem félóránként szoptatni.

Ezt hadd döntse el az anyukája.

2011. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

MOndjuk mert két opció van: vagy cicin van egész nap, vagy ordít teli torokból. Nem azért, mert éhes, hanem mert erős a szopóreflex. Cumival a szájában pedig alszik édesdeden, kielégíti a szopóreflexével járó igényeket, míg az anyukája mellbimbója regenerálódik a következő szoptatásig.

Ne okoskodj, hanem örülj, ha a te babádnak nem kellett cumi.

2011. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

csak egy példát emlitek,ha valakinek van mellette 2-3-4 másik gyereke,és egy újszülöttje aki 0-24ben a cicin lógna,mert ordít ha nincs a szájában valami ,akkor mégis mit kellene tenni? Erre van a cumi. Nincs mindenkinek ideje 2-3 órákat meditálni ,úgy ,hogy a gyerek szájában van a melle.

Ez nem saját tapasztalat,de vagyok annyira empatikus,hogy nem provokálok senkit ilyen kérdésekkel,mikor egy kis gondolkodással magam is rájövök a válaszra.

2011. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Lehurrogtátok a kérdezőt, de szerintem inkább legyen egész nap cicin és szopizzon sokáig, mint h cumival elrontsuk.
2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
És a másik 3 gyerekből addig kiveszed az elemet?
2011. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Persze lehet cicin egész nap, ami aztán felázik, kisebesedik, és az anyuka napokig nem tud majd szoptatni. Valóban remek megoldás!
2011. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

huh, én nem látok a kérdésben semmi lehurrogást,semmi negatívot. ez egy tök sima kérdés... mi vetítjük belé,hogy lehurrog, észrevettétek?

szóval nem kell, csak lehet. van,aki ad és van,aki nem ad. én egyik gyerekemnek sem adtam,inkább hordoztam, szoptattam őket. pár hónapig az ujjukat is megtalálták,de az sem maradt meg nekik állandó szokásként.

ha nem akarsz adni,ne adj neki cumit.

Az okokat,hogy miért adnak,meg fent leírták.

2011. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szerintem tök jó és hasznos dolog, csak a fiam fuldoklott tőle, soha nem fogadta el.
2011. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első babám a cumiellenes gyerekorvosunk tanácsára kapott cumit pár naposan. A nyelvét sszul tartotta és attól félt, hogy alvás közben lenyeli és megfullad. A cumit úgy kellett a szájába tenni, hogy a nyelve alatta legyen. Mivel jó tapasztalataim voltak a cumival, ezért a másik három gyermekemnek is adtam.

A kérdés pedig a megfogalmazás miatt provokatív, nem a tartalma miatt. Ha nem szerepelne benne a "már egyből" és a "kell" helyet inkább "szoktak" szerepelne, akkor elhinném, hogy a kérdezőt nem az előítéletek, hanem a puszta kiváncsiság vezérelte, amikor feltette a kérdést.

2011. okt. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!