Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerre jönne 4 foga?...

Egyszerre jönne 4 foga? Komolyan létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Voltunk ma a védőnőnél súlymérésen, stb.. és ott mondtam neki, hogy a lányunk (3 hónapos) elmúlt 2 hétben iszonyatosan nyáladzik, mindent a szájába rak, az ökle folyamatosan benne, nyűgős (főleg az elmúlt 3 napban), hajnalban is elkezd nyöszörögni (nem sír), pedig előtte már jó ideje átaludja az éjszakát.. néha alig eszik, néha meg alig lehet 'leállítani' az evésben.


Megnézte az ínyét és ott mutatta, hogy 4 helyen is növekszik a foga.


Páromnak 4 hónapos korában 3 foga bújt ki, nekem 6 hónaposan az alsó kettő.

Létezik, hogy egyszerre 4 foga jönne ki???

És mit tudok azért tenni, hogy 'jól' érezze magát a lányunk?


[Bevallom, ilyen hamar nem voltam felkészülve erre...]


2011. okt. 27. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik, főleg ha nálatok is ilyen hamar bújtak ki. A barátnőm kislánya is pár hónapos korban kezdett el fogzani, a szüleitől örökölte. Sajnos nem sok mindent tudtok tenni, mivel egy 3 hónapos gyereknek még fájdalomcsillapítót sem nagyon szoktak adni, dajkálás, séta esetleg segít.
2011. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mi vagyunk rá a példa. A fiamnak 7 hónaposan egyszerre jött az első négy foga. Ezután három jött ki egyszerre, utána egy, aztán még egy. A legutolsó viselte meg a legjobban.
2011. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Örülök is és nem is ...
2011. okt. 27. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 honapos es egyszerre jott 4 ragofoga es most 1 honapja jott ki egyszerre a 4 szemfoga. Igaz nagyon megviselte szegenyt de en orulok, hogy nem egyenketn kell vele kinlodni. Kisifamnak egy foga nem nott ki paratlanul. A toobi is kettesevel erkezett: 2 felso mettszo egyszerre, alszo kettes egyszerre...
2011. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 4,5 hónaposok vagyunk, és pont ugyan ez a helyzet. 3 napja sírás, nyűglődés, és szenvedés egy nap. Nálunk az alsó kettő fogacska jön, de már 1 hónapja piszkálja szegénykémet. Chamomillát szoktam adni neki rá. Próbáld ki te is, homeopátiás, nekünk nagyon bejött!
2011. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak egyszerre 6 foga jött!
2011. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csoportosan növeszti a fogait. 5 hónaposan jött neki az első 2, 7 hónaposan meg fent 4 db (bő egy hét alatt). Őt szerencsére nem viseli meg.
2011. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!