Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ami megmaradt tápszer azt meg...

Ami megmaradt tápszer azt meg lehet enni egy szoptató Anyukának? Belekerül az anyatejbe?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, hogy belekerül-e az anyatejbe, azt nem tudom, de nálunk a gyerekorvos rendszeres tápszer fogyasztó, mert egy csomó hasznos anyag van benne szerinte.
2009. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyet nem hallottam :))) Csak azért kérdeztem,mert maradt egy egész doboz,és még amit kaptunk mintákat azokat szívesen megenném,mert semmiképp nem akarok tápszert adni a babámnak,szerencsére van tejem bőven a Számára.Akkor ezek szerint meg lehet.Kipróbálom,aztán meglátom...Az igaz,hogy sok minden van benne,ártani szerintem nem fogok vele...
2009. máj. 5. 08:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ártani biztosan egyikőtöknek sem fogsz vele. Jó étvágyat hozzá! Majd írd meg milyen volt az íze! :DDD
2009. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez jó!

Majd én is megeszem ha nem kell neki. Én csak biztonság kedvéért vettem neki. Anyatejes csak a babám így nem adok neki ha nem muszály.

2009. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most iszogatom...hát elég fura az íze,ez Hipp tápszer,valóban nagyon hasonlít az anyatejhez,kicsit édeskés.Természetesen nem elvettem a babámtól,mert hála Isten van tejem,és eddig csak azt kapott.Most lesz 5 hónapos és 8,5kg,70 cm :) Jól tartom. :))) Én is csak biztonság kedvéért vettem még a legelején,mert császárral szültem,és később indul be pár nappal a tej.Megijedtem akkor nagyon,ezért írattattam fel Beba Start Aktívot,de a spájzban van azóta is. :) Majd megeszegetem,sok vitamin van benne.:)Nem szeretnék ennek ellenére adni ha nem muszáj,inkább gyümölcsöket majd. :) Próbáljátok ki nyugodtan Ti is,ne vesszen kárba. :)
2009. máj. 5. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz a helyzet, mint nálad. Nekem is később indult be a tejem a császár miatt, és én is vettem egy doboz tápszert. Eddig bennt állt a spájzban origi. Párom munkatársának nemrég született babája, akit anyukája nem tud szoptatni, ezért én pont ma elküldtem nekik a doboz tápszert.
2009. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állítólag kávéba jó.A védőnőm mondta.Mondjuk én nem kávézom,de próbáljátok ki. :-)
2009. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én picurkám Beba ha start aktívot kap, mikor csinálom neki bekapok egy kanállal, nekem ízlik :) A párom mindig mondja hogy el eszem a bébi elől.......
2009. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!