Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú cipőt adjak...

Milyen típusú cipőt adjak télen babám lábára? Most 7 hónapos.

Figyelt kérdés
Képet is linkeljetek légyszi ha tudtok
2011. okt. 28. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell még rá cipö. semmilyen. elég ha egy vastag zoknit, vagy pl vannak anyag cipökék amik menni nem alaklmasak de a kicsik lábát melegen tartja. cipöt most semmi képpen se még.
2011. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lábzsákot adj rá.

Legkorábban tavasszal van rá esélye, hogy járni fog.

2011. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs lábrésze a téli overáljának, akkor téli kocsicipőt. Pont mire lekerül róla az overál, addigra indul el.
2011. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Pont egy éve volt 7 hónapos a kisfiam, és tavaly télen még nem kellett cipő. Olyan overált vettünk aminek van lába+ lábzsák, így bőven elég volt. Tavasszal mikor lekerült az overál, vászon kocsicipőt kapott. Az volt az első cipője.
2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor kocsicipőt adok majd rá, mert nem lábfejes az overáll. Abban tudnátok még segíteni hogy hány foktól adjak majd rá overállt és hogyan öltöztessem alá?
2011. okt. 30. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor adok majd rá/és adtam tavaly rájuk overált, amikor már éjszaka fagy, és nappal se melegszik 5-10 foknál magasabbra a hőmérséklet. Még én is átmeneti kabátot hordok, ha már úgy érzem, hogy nekem is hideg, akkor kell nekik is váltani. Én olyat vásárolok overálból, hogy elég legyen az otthon viselt ruhamennyiségre ráhúzni, ha nagyon hideg van (mínuszok), akkor szoktam alá adni még egy plusz réteget (pulóver, harisnya). Babakocsis gyerekemet betakarom és lábzsák is van a kocsin.
2011. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!