Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fischer...

Mi a véleményetek a Fischer Price Oroszlános 2:1-ben jrárássegitő-kismotorrol?

Figyelt kérdés
Vett valaki esetleg ilyet?Minden érdekel rola!

2011. okt. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a többi, csak itt jobban megfizettetik veled a márkát. Én a chiccosat jobban szeretem, az sokkal jobban fejleszti az érzékeit illetve jobban le is köti amíg nem tud menni. Bár az nem kismotor, de arra meg ott az 1500ft-os.
2011. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt. Már kicsinek is szerette nyomkodni az oroszlán orrát, kellemes zenéje van. Aztán sokat járt vele, teljesen megfelelt. Viszont motorként nem használta sose, nem tudott ráérezni, hogyan kell csinálni. Mondjuk az is igaz, hogy nem volt senki, akitől látta volna, hogyan kell, a mi magyarázatunk meg nem volt elég neki. :-) Jóval később, normál Tescos kismotorral tanult meg motorozni.
2011. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És megéri az árát?Én is néztem még a Chiccot!Az is tetszik!
2011. okt. 29. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk FP Oroszlános van. Ugyan lánykám még csak 9 és fél hónapos most tanulgat "járni",(lépeget bútorok mellett) egyenlőre nem tudja rendeltetés szerűen használni de nagyon jól eljátszik vele, szereti! Nyomkodja, tologatja, ráültetem tologatom rajta, nagyon tetszik Neki. :)
2011. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!