Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárga csomagos Pampers pelenka...

Sárga csomagos Pampers pelenka nektek sem vált be?

Figyelt kérdés
Eddig a kéket vettem, de mivel ez sokkal olcsóbb, gondoltam, kipróbáljuk. 2-3 óra múlva már pisis volt a kisfiam ruhája a combtőnél. Nem tudom, egy éjszakát hogy bír ki ez a pelus?
2011. okt. 30. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem valt be,rosszabb a minösege mint egy olcso tesco s pelenkanak
2011. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, szinte csak ezt használjuk. Éjszakára is megfelel, nem ázik át. Szerintem gyereke válogatja, melyik pelus válik be, nekünk pl. a Libero-val volt állandóan balesetünk.
2011. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk se vált be.Gyorsan átázik.
2011. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt jó. Már a ráadásnál sokkal rosszabb, hogy nincs gumírozás benne se elöl, se hátul. És ki is folyt a pisi belőle. A kék csomagos pampers jó, meg a libero is, szerintem.
2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is átázott jópárszor mire rájöttem a technikájára hogy hogyan kell feladni úgy hogy ne történjen baleset. Nagyon egyszerű: ferdén kell ragasztani a ragasztócsíkot, és akkor nem tud kifolyni a cuccos. Így most már az éjszakát is simán kibírja nálunk.
2011. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, hogy érted azt, hogy ferdén ragasztani?
2011. okt. 31. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem a ferdén ragasztást, hogy a ragasztócsíkot nem egyenesen ragasztom mint a többi pelusnál, hanem valahogy úgy hogy lefelé áll, azaz ferdén, így oldalt a zöld pántok illeszkednek a babámra és nincs baleset, nekünk mindig ott folyt ki kétoldalt.
2011. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, megpróbálom akkor így!
2011. nov. 5. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!