Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játék evés közben. Miért...

Haramia kérdése:

Játék evés közben. Miért csinálja ezt a babám?

Figyelt kérdés

4 hónapos kisfiam csak anyatejes. 3-4 napja az evések második felében, mikor már a hirtelen éhséget csillapította elkezd játszani a cicivel. Kiköpi-bekapja, szív rajta 2-3-at, aztán megint kiköpi-bekapja, közben meg vigyorog rám, vagy néha gügyög vmit, van h cicvel a szájában gügyög. Elvenni ilyenkor még nem szeretném tőle, mert félek, akkor nem eszi meg az adagját, de ha hagyom, akko meg kinyúlik így egy evés akár 30-35 percesre. Más is járt így? Miért csinálhatja?

(Én még arra gondoltam, hogy mivel fogzik ez a ki-be mozgással dörzsölgeti az ínyét, ami jó neki, de ez csak úgy eszembe jutott, szóval várom a további ötleteket, illetve, hogy hagyjam had csinálja, vagy vmit változtatni kellene ezen...)Köszi a tanácsokat!


2011. okt. 31. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy ilyenkor az ujjadat vagy mást odaadsz neki rágcsálni, ha rákap akkor fogzás. szerintem.
2011. okt. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ugyanezt csinálja a babám és én se merem elvenni tőle ilyenkor, de amit az első válaszoló írt, azt szoktam neki csinálni máskor is és akkor szokta rágcsálni az ujjam, szóval mindenképp próbáld meg... :-)
2011. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!