Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "tanítjátok" ÜLNI...

Hogyan "tanítjátok" ÜLNI babátokat?

Figyelt kérdés
4 hónapos, és gyakran húzza fel magát. Ha ölben van ugye fogom a két kis kezét és húzódzkodik. De a babafotelben is már ülne fel, nem tudom jó -e, ha félülő helyzetből ülőbe állítom neki? (ez is olyan 3/4-es ülés, tehát nem teljes) Nem teszek neki rosszat ezzel? Vagy hogyan segítsem? Ilyenkor üljek mellé és gyakoroljunk a földön, pléden, vagy ölben?? Nem gondoltam, hogy ezen gondolkodnom kell, olyan izé ://// Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 31. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki sehogy segíteni. Sokat legyen hason, azzal szépen edzi a hátizmait, de ne ültesd meg ilyenek.

Az én fiam is csinálta ezeket, 7 hónaposan ült stabilan holott 6 hónaposan mászott. Türelem (:

2011. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sehogyan sem. magától rá fog jönni. ha tanítod/gyakoroltatod, azzal nem teszel jót a gerincének.

a babafotel is inkább fekvő legyen, ne emeld meg jobban, mint az autós hordozójában fekszik.

2011. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Majd rájön magától. :)
2011. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

sehogyan


hiába mutatod meg neki úgyis akkor és úgy csinálja majd ahogy neki jól esik

és a gerincének az a jó ha magától tanulja meg és nem te "segítesz" neki

2011. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!