Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A frászt hozza rám a lányom....

A frászt hozza rám a lányom. Mit tegyek? Pénteken lesz 3 hetes és számomra rémisztő hangokat tud éjjel kiadni.

Figyelt kérdés

Legjobban úgy tudnám jellemezni hogy a hörgés,

morgás ,nyögés keveréke.A gyerekorvos szerint semmi baja de

bevallom nem nyugtatott meg.Van hasonló tapasztalata valakinek?


2009. máj. 6. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:)) az én fiam 5 hetes és ő is olyan hangosan alszik, hogy az már apja kiköltözött a nappaliba, mert nem tud tőle aludni

szintén morog, nyöszörög - remélem kinövi

2009. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, teljesen normális. Kakilnia kell, érzi, hogy van ott valami, csak nekik nincs az a székelési ingerük ami nekünk már van, ezért nyom és próbálkozik.
2009. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Én babám akkor csinált ilyet, mikor álmában jött a kaki. Meg amúgy is sokat mocorog, nyögdécsel. Szerintem nincs semmi baja, nyugi, a legtöbb baba így alszik. :-)
2009. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi,az én kincsem a mai napig csinálja néha napján.(3 hós).Gondolj bele,amikor első éjszaka csinálta,mintha fuldoklott volna.De nem,békésen aludt.Majd megszokod.Nyugi,nincs baj,álmodnak.
2009. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a fuldoklás igen találó szó rá.

nagyon köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugtatott,bár azt nem ígérem,hogy nem fogok "vigyázz fekvésben" aludni! : )))

2009. máj. 7. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!