Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom székleté...

Másfél éves kislányom székletében vér van! Menjünk vele ügyeletre vagy ráérünk holnap menni a dokinkhoz?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Amúgy is vannak emésztési problémái :( 2-4 naponta kakil és átlagban laza a széklete. Most kemény volt. Lehet, hogy csak meghorzsolta belül a kemény széklet?
2011. nov. 3. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet. Budapesti vagy? Megkeressem a telefonszámukat?
2011. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alaszka ***** válasza:
Lehet hogy csak felsértette neki, és nem belülről jön az. Nem vezettél be nála valami olyasmi ételt, amit eddig nem nagyon evett?
2011. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kemény széklettől van de azért a dokihoz menj el,mert az,hogy nem kakál naponta az baj!
2011. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már voltunk ezzel dokinál és probiotikum kúrát javasolt 2 hétig neki, de nem használ... :(
2011. nov. 3. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk vírus okozta:(sőt úgy kezdődött hogy először kicsi volt majd egyre több és a végén már csak ilyen híg véres kaki jött neki de amilyen ijesztő nem olyan borzasztó ,de az tuti hogy be kell vinni az ügyeletre nem szabad az ilyenekkel csak úgy elleni...mi smectát és normaflort kaptunk és az rendbe is hozta 2-3 nap alatt.Jobbulást neki:)
2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszer a fiamnak a kúp sértette meg a fenekét és véres volt a kakija.

én rögtön ügyeletre vittem, haza küldtek majd rá fél órával megint véres volt a kaki vissza mentünk benn fogták vérvétel stb...

nem találtak semmit szerintünk szoptatásnál megharapta a cicimet és még én voltam a rossz anya hogy nem vettem észre ekkor 5 hós volt a fiam, a bökkenő az egészben nem is szopott, tápszeres baba volt...

2011. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most kakált egy nagy adagot, ez már nagyon laza volt, ebben nem láttam vért. Valószínűnek tartom, hogy csak nagyon kemény volt az előző és az sérthette meg szegénykémet belül.
2011. nov. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!