Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bodzát teában hány hónapos...

Bodzát teában hány hónapos kortól lehet itatni? Ajánlana valaki valamilyen teát, ami ízesítés nélkül is finom? Milford gyümölcsteákat néztem, amiben van bodza vagy cseresznye azt ihatunk 7 hónaposan? Sajnos a vizet nem fogadja el.

Figyelt kérdés
Granulátumos teát nem adnék. A Hipp csipkebogyó almával volt a sláger, ezért csipkebogyó teát adtam neki 100%os almalével ízesítve. Imádja így, jóval olcsóbb is, csak félek, h hamar megbuggyan az almalé miatt. Olyan filteres teát nem találtam, amiben ez a 2 van csak. a Milfordnak -állítólag - van alma teája (alma, csipkebogyó, narancs, bodza) a Müllerben lehet kapni. Szerintetek az oké?
2011. nov. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Teekanne. Nincs benne koffein, csak gyümölcs. Rengeteg féle izben lehet kapni, izesités nélkül is finom. Nagyobb közértekben van.
2011. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ízesítés nélkül finom a rooibos tea is!
2011. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én édesköményt szoktam citromfűteával keverve, ízesítés nélkül is finom, nyugtató és görcsoldó! (Még én is megiszom:-))))) Variálhatod ánizzsal és kapormaggal (ha nincs otthon saját, kertben szedett, drogériában, gyógyszertárban kapható...), hú, egyik variáció finomabb, mint a másik!!!

Bodzateát (virágból készültet) nagyon kis korban nem szoktak, de ennyi idősen szerintem már lehet - meghülésre nagyon jó, kihajtja a náthát, csak arra kell vigyázni, hogy akkor nem szabad, ha lázas a gyerkőc!

2011. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van pickwick rooibos tea, nem kell ízesíteni, mert édeskés az íze. A citromfú is jó, mi pl. mostanában borsmentát iszunk.

Milfordot nem vettem még, de olvasd el az összetevőjét, hogy van-e benne tea, vagy csak a gyümölcs. Ha tea is van benne ne vedd meg, mert izgató hatású, olyan, mint a kávé.

2011. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tippet! Kipróbáljuk!
2011. nov. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!