Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomnak több mint 1 hete...

Lányomnak több mint 1 hete folyik az orra, meddig fog ez még tartani? Semmi más tünete nincs csak vizes orrfolyás egész nap! Fogtól lehet? Jön a szemfoga!

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szívtam neki, mikor tele volt, és sinuprettet adtam, az segített. Amint kibújt a foga azon a napon elmúlt az orrfolyás. Fújhatod neki sterimarral is. vagy ha nagyon rossz neki, akkor nasivin, de azt nem szabad sokáig adni.Én csak végső esetben este adtam neki fürdés után, és utána kiszívtam neki.Így tudott aludni
2011. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. másfél hétig szokott tartani.
2011. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislányomnak amikor jöttek a fogai soha nem volt semmi tünetünk csak az orrfolyás. Sem laza széklet sem hőemelkedés de vizesen folyt az orra.
2011. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sós vizes oldatot (Sterimar pl) kell először befújni, majd rá az orrleszívás, és az orrcseppet a végén. Én orrcseppet csak elalvás előtt adok mindig, hogy kapjon levegőt. De ha csak kicsit folyik, akkor nem szükséges.
2011. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a doktor néni kálcium ampullát írt fel, 2x 1/2 -el kell megitatni víz ízzű, három nap alatt végleg elmúlt. Ez hatásos nyálkahártyai irritációra, jobb mint az orrcseppek, illetve nekem babám sokszor rekedtes bár nincs megfázva én ekkor is ezt adom.

2011. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!