Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig bír fent lenni 1...

Mennyi ideig bír fent lenni 1 éves babátok?

Figyelt kérdés

Kisfiam általában reggel 6kor kel, inkább egy picivel előtte, 9 körül már tök álmos...azért negyed10ig kihúzzuk(főleg mikor kegyeskedik fél7ig aludni:))

Fél óra alvás után tízórai, utána fél1-1 fele ebédel, aztán alszik.Tök változó, van hogy fél órát csak, van hogy 1,5öt.

Volt már, hogy 2-től fent volt 7ig, akkor vacsi, fürdés, fekvés.De ilyenkor már nagyon fáradt estére.

Általában a 4-5 óra a max amit ébren tud lenni.

Ez így van másnál is?


2011. nov. 7. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nalunk is kb igy volt, amig el nem kezdte a bolcsit. Ott csak deltol van alvas 2ig. Szerintem keves neki, mert delig ugy kifarad, hogy alig tud elaludni, aztan delutan 5 korul mar megint esik ossze, de ha hagyom olyankor aludni, akkor ejfelig kukorekol utanna reggel pedig alig bir felkelni, es csak huzavona az egesz keszulodes aminek tuti keses a vege.
2011. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám egyévesen ami pár hónapja volt:) Kelt 6-fél 7 felé 10 óra fele már álmos lett ekkor aludt 1 órát max. és bírta este 7-ig ekkor fürdés ,alvás. Ez még most is így van az enyémben duracell elem van vagy nem tudom de enniy az alvásigénye sajnos:)
2011. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

huh, az durva...

szóval akkor tényleg totál más minden baba alvásigénye:)

köszi a válaszokat, jöhet még:)

2011. nov. 7. 13:50
 4/4 csill79 ***** válasza:
1 éves lányom,reggel 7 körül ébred,de ágyba viszem neki a tápszert és alszik tovább,általában 9-ig,de volt,hogy 10-ig.Ebéd után,kb 14-től alszik 2 órát . Este 21-kor viszem aludni,de nagyon nehéz elaltatni,így majdnem 22-óra van mire elalszik.
2011. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!