Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elalvási gondok? A tíz hónapos...

Elalvási gondok? A tíz hónapos kisfiam csak mellettem alszik el és közben üt, ver, rúg. Mire elalszik szinte harcot vívunk. Nem szopizik, tápszert kap, de mégsem alszik el a saját ágyában. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltam az ágyában altatni, de ordítás lett a vége, levette a nadrágját, csetlett-botlott a kiságyban. A végén kivettem magam mellé, és hosszas küzdelem után megint ott aludt el, bár közben a szememet szinte kikaparta. Hogyan lehetne átszoktatni normális elalvásra? Ti hogyan csináltátok? Kérlek segítsetek, mert ez így nem állapot.

Köszönöm

Egy első babás anyuka


2011. nov. 9. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiammal ugyan már nem ennyire drasztikus a helyzet, de ő is csak velem alszik el, csak a mi ágyunkban, közben a fülemet vagy az övét gyűri, néha a hajamat tépi. Van hogy én is fél órát, órát harcolok, hogy elaludjon. Régen ő is durvább dolgokat csinált, de aztán elhagyta őket. Szerintem nem lehet másképp csinálni addig, amíg ennyire anyásak. Talán mikor nagyobbak lesznek és többet lesznek a család többi tagjával, akkor könnyebben elalszanak, ellesznek nélkülünk.
2011. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!