Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol lehet jó...

Budapesten hol lehet jó minőségű, de megfizethető téli cipőt, csizmát kapni 23-as körüli méretben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Deichmannba menj be. Én nagyon szeretem az ottani gyerekcipő márkákat, szinte mindegyik tök jó és megfizethető. Pl. Bobby Shoes cipők.
2011. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a megfizethető számodra? Én interneten rendeltem a Táncsics cipőboltból 7500 forintot fizettem kiszállítással.
2011. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi számít megfizehetőnek? Én a Deichmannban vetttem czizmát, ott van olcsób, közepes és drágább is.
2011. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

előz

próba nélkül SOHA nem veszek cipőt, csizmát, most is volt, hogy háromból kettőbe bele se ment a lába, pedig mind a három 26-os volt.

Így netról sem rendelek,amúgy sem, képen sokszor más, mint élőben.

2011. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10000 körül maximum! Én is csak személyesen, próbával vásárolok!

A Superfit téli bakancsai 18000 Ft-ba kerülnek,na az most nem fér bele,hiába szeretném!

2011. nov. 11. 13:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a Deichmannban az eladók is csak az Elefantent ajánlják... A többi minősége nem jó.
2011. nov. 11. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok az internetről rendelős. Nos, én kinéztem a neten, elvittem a gyereket a Pólus centerbe, mert ott tudtam, hogy árulnak D.D. Step cipőt. Ráadtam, láttam, hogy jó, így megrendeltem olcsóbban.
2011. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem,hogy mennyi volt a különbség árban?
2011. nov. 11. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
kb. kétezer. De boltja válogatja.
2011. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A többi deichmannos minősége nem jó?

Hát akkor gázban vagyok, mert lányom soha nem járt sem elephantenbe, sem superfitbe, és nem azért mert nem szerettem volna neki azt megvenni, hanem mert egyszerűen tök rosszul álltak a lábán és alig bírt bennük menni.

Több deichmannos márka viszont szinte rá lett öntve a lábára. Kipróbáltunk többfélét is. Próba nélkül és mert más szerint csak az elephanten jó, még nem veszek neki olyan cipőt.

2011. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!