Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik 100%-os őszibarack...

Melyik 100%-os őszibarack levet ajánlanátok 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Eddig anyatejes volt csak, már a déli étkezést kezdjük kiváltani, ami meg székrekedést okoz. Őszibarack levet szeretnék adni, viszont hosszútávon drága a babáknak készített őszilé.

Melyik márka megbízhatóbb?


2011. nov. 12. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár az én kisfiam 11 és fél hónapos de én Hohes C Multit adok neki felesben hígítom vízzel.
2011. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt adtam a szorulásos babámnak....meg bele mindig tettem Bonolact pro kid probiotikumot.Azáta semmi gond.De a Hipp-nek is van őszi nektárja,én abban is bízom.

2011. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1 éves kora óta a Lidl-s DIZZY rostos, üveges gyümölcslevet is adok neki, ez nem tartalmaz tartósítószert, pasztőrözött és felesleges stabilizálók stb. sincsenek benne.

8 hós babának én még nem adnék dobozos gyümölcslevet, csak ami babáknak való. Egyébként is teljesen feleslegesen tele van cukorral és mindenféle mesterséges adalékkal. Inkább adj neki kamillateát, az is lazítja a székletet.

2011. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kamilla hosszú távon kiszárítja beleket ,úgyhogy óvatosan.
2011. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Sió Prémium őszit vettem, de vizeztem.
2011. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!