Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzaskor lehetseges inyverzes?

Fogzaskor lehetseges inyverzes?

Figyelt kérdés
23 honapos a lanyom es 16 foga van/volt, a 4 leghatso hianyzik/hianyzott mar csak. Ma a delutani alvasbol uvoltve ebredt es egyfolytaban a szajaban nyulkalt, illetve a fogkefet dugdosta hatulra es kegyetlenul szoritotta es sirt. Egyszercsak egy kisebb vercsik jelent meg a szaja szelen. Nagyon megijedtem, mert vagy negyedorat sirt, hogy aja-aja (anya-anya), kapaszkodott belem. Bekentem neki gellel illetve adtam neki fel adag nurofent es kb 20 perc mulva, mintha elvagtak volna, mosolygott, ficankolt, mint mindig. Lehetseges, hogy amikor a foga attorte az inyet az verzessel jart? Mas tapasztalt mar ilyet? Egyebkent azota is teljesen nyugodt, nem sir, vert se lattam tobbet.
2011. nov. 13. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, lehet hogy picit vérzik, amikor áttöri és közben még masszírozza is vmivel (főleg az örlőkre jellemző ez) Barátnőm kisfia csak egy rongy csücskét rágcsálta, és az is véres lett egy picit.
2011. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp így játunk mi is tegnap.A kislányom most 9 hónapos az egyik metszőfoga mögött vérzett egy kicsit az ínye.Kicsit meglepődtünk amikor véres nyál kifolyt a szájából,de amilyen hitrelen jött,olyan gyorsan el is múlt.Valószínűleg akkor törte át az ínyt.
2011. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol azert ijedtem meg, mert a tobbi 16 fog ugy bujt ki, hogy szinte eszre sem vettuk, csak mikor mar kint voltak, se ver, se nyuglodes.
2011. nov. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!