Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak milyen mellbimbo...

Anyukak milyen mellbimbo apolo kremet hasznaltok (hasznaltataok) es mennyire valt be? (tov. Kerdes lent)

Figyelt kérdés
A masik kerdesem az lenne hogy mi a kulombseg a sebhinto por es a babahintopor kozott?Vettem jonsons hintoport az jo a koldokcsonk apolasara?Elore koszonom a valaszokat.
2011. nov. 13. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen mellbimbóápoló vált be,és nagyon szuper,mert lemosni sem kell:


[link]


Semmiképp ne ápold a köldökcsonkot J&J-vel(az egy vacak egyébként is),mindenképp a hexaclorofenes hintőpor jó,amit a doki felír!!!!


Üdv:kozmetikus anyuka

2011. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bepanthen-t használtam éjszakára, de szoptatás előtt gondosan megtisztítottam a melleim!

Emellett anyatejet kentem a sebes mellemre és hagytam szellőzni, így hamar meggyógyult!


Én a patikai hintőport használtam. Nem tudom mia különbség, de én úgy vagyok vele, hogy a gyerekorvos tudja, mi jó a lányunknak! Ő azt mondta, hogy fél éves koráig lehetőleg a patikai dolgokat - fürdető, olaj, akholos, stb - hazsnáljuk!

2011. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első babánál Lansinoh-ot használtam, nem volt rossz, a másodiknál Garmastant, az szuper volt. Bár az is igaz, hogy kevésbé volt sebes a mellem, de nagyon hamar rendbe hozta.

A sebhintőpor és a baba hintőpor teljesen más! Nálunk az alkoholon kívül semmit nem kellett a csonkra rátenni. Csak alkoholos fültisztító pálcával körbetörölni minden pelenkázáskor!

2011. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is a garmastan vált be, ami maradt belőle, eltettem a mostani szülésemre, mert egyébként elég drága (de mi nem az). babahintőpor nem jó a köldökcsonkra, nekem is a doki írta fel a gyógyszertárit, de már nem tudom, mi volt a neve.
2011. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bepantent adtak a kórházban is(mintadarab volt)nekem bevált!


A köldökcsonkra csak a doki által felírtat használd mert abban van fertőtlenítő!A sima hintőpor nem jó erre!

2011. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hintőporral kapcsolatban az előző válaszolókhoz csatlakozom.

Krémből nekem a Purelan vált be, imádtam.

2011. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit a doki ír fel hintőport köldökcsonkra, csak azt szabad használni, mert fertőtlenítős. a hintőpor trutyis, könnyen elszaporodnak benne a bacik. majd látni fogod, a köldökcsonk "töve" még leesés után is váladékozhat és vigyázni kell, hogy ne gyulladjon be. úgyhogy csak a receptes, gyógyszertárit használd.


nekem a sebre legjobban a garmastan vált be, de csak nagyon vékonyan szabad bekenni,különben nem jó. + ami nekem is nagyon bevált,az a levegőztetés és a sok szoptatás + a tejcsit én is rajta hagytam.

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

mellbimbó ápoló krémet én Medelát használtam, 100% természetes lanolint tartalmaz, nem is kell lemosni mielőtt szoptatsz.

Köldökcsonkra azt a hintőpórt használd amit gyermekorvos felír(t).

2011. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oke koszonom a valaszokat
2011. nov. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!