Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el 8 hónapos a...

Nem fogadja el 8 hónapos a kanalast, adnátok neki tápszert? Már nem szopizik.

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok, tegnap is alig, ma már egyáltalán nem fogadja el, pedig rég kiváltottunk már 3 étkezést. Nem tudom, mi lenne jobb, adjak-e neki tápszert, vagy ebédre lesz olyan éhes, hogy megegye a kanalasat?
2011. nov. 15. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen, amikor meg volt fázva, vagy jött a foga. pró bálgasd, de ha nem adj tápszert.

vagy lehet beteg lesz, fáj a torka... valami oka van, próbálj rájönni és segíteni neki.

ja, olyan is volt, hogy adtam neki egy norufent, és egy fél óra múlva kanalazott.

2011. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem a foga, mert már látszik, szerintem 1-2 nap.

Azóta is próbálgatom, és tudom, hogy szereti, de nem eszi. Tegnap este a péppel is ezt csinálta, akkor persze adtam tápszert. De nem tudom, akkor amikor fogzik, csak tápszert fog enni?

2011. nov. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!