Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra ajándék?! Hintaló!

Karácsonyra ajándék?! Hintaló!

Figyelt kérdés
Kislányom Karácsonykor lesz 16 hónapos.Arra gondoltunk,hogy hintalovat "hozna neki a Jézuska".Szerintetek egy ekkora babának tetszene?Imádja a lovakat és hintázni is szeret.Csak nem tudom,hogy mennyire "értékelné".Valamint van-e ötletetek,hogy hol lehetne viszonylag jó áron venni?A Tescoban néztük,ott 16ezerért láttunk,ezt sokallom érte.
2011. nov. 16. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az 1 évesemnek vettem karácsonyra.Ki is próbáltuk és tetszett neki.Persze ő még felügyelet mellett fogja használni.Én a vaterán vettem 6000Ft-ért teljesen hibátlan állapotú,keveset használt lovacskát :)
2011. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is erre gondoltunk, de aztán letettünk róla. Ugyanúgy imádja a lovakat a fiúnk, mint a lányod, csak úgy vagyunk vele, ha mégsem értékelné annyira, akkor kidobtunk egy csomó pénzt az ablakon. Úgyhogy mi még várunk a hintalóval, idén mást kap. Egyébként én internetes játék webáruházban láttam 10 000 Ft értékben is.
2011. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem kislánya januárban lesz 2 éves, ő is kapott hintalovat, alig akar leszállni róla, múltkor is ott ült rajta és azon itta a tejecskéjét is, ő nagyon szereti, nekik vannak igazi pónilovaik is, azért imádja ennyire szerintem!!!
2011. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 1,5 évesen kapott,nagyon örült neki,most 2,5 és még mindig szereti,mint az őrült úgy lovagol,majdnem felborul vele:)

Mi akciósan vettük a Praktikerben 5000-ért,máshol meg ugyanez 8-12 volt,hangot is ad,a fülét megnyomva nyerit meg a vágtát utánozza.

2011. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Sokat segítettetek,azt hiszem akkor ennél az ajándéknál maradunk.Az 1. anyukától kérdezném,hogy ez a vaterás vásárlás megbízható?Lehet utánvéttel fizetni?Vagy egyáltalán hogy működik ez a dolog?Nem ragaszkodunk az újhoz.Egyrészt mert viszonylag "gyorsan" kinövi,másrészt meg a mi pénztárcánk is véges sajnos.

Praktiker felénk nincs,úgyhogy sajnos ez nálunk nem jön számításba.

2011. nov. 16. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem vásároltál akkor elég sok tanácsom van :)

Szerintem megbízhat,én eladni és vásárolni is szoktam.

Minden képen olyan eladótól vásárolj akinek nincs vagy legalábbis nem nagyon van negatív értékelése.A neve mellett van a százaléka és ha rákattintasz megnézheted az értékeléseket róla.Ha valami nem oké akkor kérdezz.Ez nagyon fontos!Én pl. megkérdeztem,hogy van e hibája,foltos e,postázná e,mennyi a posta.Az utánvételt nem igazán szeretik az eladók,de lehet szerencséd lesz egyel.Engem eddig nem vertek át,remélem nem is fognak/bár tuti nem úszom meg/.

Itt egy pár szerintem megbízható eladó:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ők 100%-os eladók.Nézelődj,sok van még fent :)

Remélem tudtam segíteni,írj ha van még kérdésed!

2011. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!Átnézem őket és keresgélek.Még sosem vásároltam így.
2011. nov. 16. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a lányomnak 14 hónaposan vettem,kint a debreceni zsibin 2500ft-ért,csak egy csavar hiányott róla,meg meg kellett mosni.Mikor meglátta hogy csutakolom a lovat,meg volt őrülve,még vizesen rá kellett ültetni,azóta képletesen le se akar szállni róla!18 hónapos,mindennap hajtja,nagyon jó vétel volt.Néha úgy lovagol,hogy attól félünk,elszáll vele:-)))Vedd meg a lánykádnak!És igen,nyugodtan vásárolj a vaterán.Az aldiban is van ott 9 ezer ft.Ja még annyit,hogy figyelj a ló méretére,a kislányodnak a kissebb méretüt vedd meg,2 fajta méret van belőle.
2011. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!