Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettek 4-5 honapos babatok...

Mit vettek 4-5 honapos babatoknak karacsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
vesztek :)
2011. nov. 17. 18:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság szerintem neki még nem lehet olyan ajándékot venni amit értékelne ezért én a családtól ruhákat,pelenkát kértem mert ezekre mindig szükség van.

Ti vesztek valamit?

2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mi nem veszünk semit mert

1. úgysem emlékszik rá.

2. a nagyiktól úgyis sok dolgot fog kapni.

3. mindent megkap amit hasznosnak, aranyosnak, stb gondolok ünnep nélkül is. :)

2011. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazábol en is igy vagyok vele anyukam most jon kulfoldrol es minden felet hoz apukam meg aranylancot meg fulbevalot vet neki ugy hogy igazabol mindene megvan de azert en is szeretnek venni neki valamit mert roszul ereznem magam hogy pont az anyukajatol nem kap semmit! :)
2011. nov. 18. 04:41
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hetes volt első karácsonykor, és vettem neki egy babát, amit beraktam mellé a kiságyba alvós társnak. Én is csak azért vettem, mert hát pont ő ne kapjon?

Most a kicsi fiam 7 hós lesz, és kap valami apróságot.

2011. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 haramia ***** válasza:
Nekem 5 és fél hónapos lesz a kisfiam és mivel le volt akciózva egy ideig, plussz nemsokára úgyis hasznát vennénk a Sütifaló bödönt kapja. De ha jól sejtem karácsony este még százszor jobban fogja érdekelni a csomagolópapír, mint a bödönke :)
2011. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 gyerek van, tehát sokfelé kell vásárolni. Mivel a pici még úgysem értékeli, ráadásul elég sok játéka van a tesókról, nem veszek komoly dolgot. De azért úgy az igazi, ha valami apróság neki is kerül a fa alá. Valószínűleg veszek egy újabb csörgőt, vagy plüsst, de a mamáktól inkább ruhát kérünk.
2011. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én fiam6 hónapos esz karácsonykor és sütifaló bödönt hoz neki a jézuska:)meg valamilyen zenélő csörgőt. Hiába nem fog emlékezni akkor is kap valamit, mivel már ő is itt van és akármilyen pici jár neki, ráadásul szeretek neki adni és nemcsak karácsonykor.
2011. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5.5 hónapos lesz karácsonykor. Etetőszéket kap, fülbevalót (mert még nem lövettük be neki), sötétítőfüggönyt, meg persze készségfejlesztő játékokat.

Ja és nem mindet tőlünk kapja.

2011. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!