Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri valaki, vagy van...

Ismeri valaki, vagy van valakinek ilyen játék? Mostani tescos újságban vannak!

Figyelt kérdés

15hónapos fiamnak szeretném karácsonyra,most elég jó árban vannak,mostani tescos újságban vannak,holnaptól lesz.

-Az egyik az "az első laptopom".(2690ft)Ismeri ezt a fajtát esetleg valaki?Érdemes-e még neki ilyet vennem(17hónapos lesz karácsonykor),miket tud..stb?


A másik pedig "comfy easy pc interaktiv billenytűzet és program".(7990ft)Ez most mi valójában?Számitógépes program,vagy +laptop is van hozzá?Mert a képen igy van.És ezzel mit lehet csinálni?Sose hallottam még ilyenről.


2011. nov. 17. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ilyen laptopot veszek(2690ft) és bizonytalanvoltam .

Ezt a kérdés pár napja én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Ma láttam élőbe jópofa játék(barátnőméknél volt)igaz a kijelző kicsi de még engem is lefoglalt:))))

2011. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor ezt tuti megvesszük :) A másikról nincs valami infód véletlenül? :)
2011. nov. 17. 22:28
 3/5 A kérdező kommentje:
megvettük mindkettőt,nagyon jó,tetszik neki nagyon :)
2011. nov. 18. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyétek meg,gyermekeim imádják ( 2 és 3 évesek)csak már nagyon elnyüstölték(veszekednek rajta),gondolkodom egy új vételén.
2011. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom is ilyet kap a Mamától(délelőtt megvette,elég kritikus nagyi,de neki is tetszett).
2011. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!