Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tesco újságban láttam ma...

A Tesco újságban láttam ma egy játékot: Fisher Price állatkert. Mennyi idős kortól érdemes venni a babának?

Figyelt kérdés

[link]


Az 50%-os játékoknál, a lap alján van.


2011. nov. 18. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is néztem, igaz én már megvettem neki vateráról egy interaktív zenélő farmot(farmépület+7db állat,1db gazda), de nekem is tetszik nagyon, bár azt nem írja zenél e, de gondolom ennyi pénzért igen csak kell neki:)13 hónapos lesz lányom karácsonykor, amikor kapja, és szerintem már fog tudni vele játszani, és én is tudok vele együtt játszani sokáig ilyen játékkal:).azt hiszem a miénkre 9-36 hó volt az ajánlás...Mekkora a baba?
2011. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Karácsonykor csak 10 hónapos lesz, akkor még nem hinném, hogy értékelné. De gondoltam megveszem, mert jó áron van, és megkapná az első szülinapra. De akkor szerinted érdemes?
2011. nov. 18. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, tényleg jó áron van, bár azt hallottam hogy a tescoban ami fél áron van, gyakran máshol alapból ennyi, vagy picit drágább..Keress rá neten alapból mennyi azért más helyen.De szerintem tényleg ez olyan játék amivel 2-3 évesen is eljátszik már egymaga is, most meg anyával apával is tud játszani vele, megtanulni az állatok nevét, mit mondanak...Én most azért nembánom csak, hogy a farmot vettem, mert anyósoméknál ugye élő pipi, meg malac, meg kecske van, és ilyen műanyagjátékokkal majd nagy élmény lesz mikor élőben is látja a játékait:) De még indig félek, nehogy a karácsonyig még jobb játékot akciózzanak le...:)De én tuti megvenném ezt, ha anyagilag belefér, szerintem egyhamar nem unja meg.
2011. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!