Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a fajta tápszer amit...

Az a fajta tápszer amit szeretnék adni a gyermekemnek 4 hónapos kortól adható.5 nap múlva lesz a gyermek 4 hónapos és lenne e bármi baja a picurkának, ha most adnék neki a bébiételből?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lenne baja, de van értelme kísérletet folytatni, ha 5 nap múlva egyébként is 4 hónapos?

Mondjuk én még 4 hónaposan sem adnék, hanem várnék 5-ig.

Mert ez az átlag, de ki tudja egyénileg lesz e baja.

Én mindig 1 hónappal később adtam neki a bébiételeket, mint ami rá volt írva.

2011. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bébiétel vagy tápszer? Oka van annak, hogy adnod kell neki, vagy csak te szeretnéd?
2011. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valójában ez egy tejpép amit 4 hónapos kortól lehet adni (az van ráírva):) Csak szeretném tudni, hogy lehet -emeg, mert nem igazán értem, hogy egyik nap nem lehet a másik nap meg már igen??
2011. nov. 19. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ennyire kötve, legalábbis tápszernél tuti nincs.

De pépet én nem adnék 4 hósnak még, előbb inkább gyümölcsöt, zöldséget, és ha ezeket megszokta a gyomra, utána pépet. Én ezek előtt adtam pépet, és nagyon megviselte a gyomrát a néhány kanál is, úgyhogy abba is hagytam egy darabig.

2011. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 19. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én péppel kezdtem, de kizárólag azért, mert nem hízik rendesen és a gyümölcs erre nem lenne megoldás. Ha nem lett volna muszáj, akkor 6 hónapos koráig nem adtam volna neki.
2011. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2011. nov. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!