Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Clorox color kihozza a színes...

Clorox color kihozza a színes babaruhákból a foltokat?

Figyelt kérdés
tettem már vanish tisztító folyadékot is a mosógépbe , de a foltok ott maradtak.
2009. máj. 11. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A cloroxot még nem próbáltam, leragadtam a vanish szappannál.

Amint lekerül a maszatos ruha a babámról, beáztatom vanishba, aztán átdörzsölöm a szappannal és be a mosógépbe.

2009. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vanish oxi actionnal áztatom
2009. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vanish nem ért semmit:(( Mondjuk sose várom meg hogy beleszáradjon a folt, mert akkor semmi se szedi ki...érdekes módon nekem a fehér ruhára való persil gél közvetlenül ráfolyatva a foltra, az szedi ki a foltokat a szinesből.

a clorox color se volt kifejezetten jó

2009. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En elhasznaltam egy egesz flakonnal kulonbozo hofokokon,de nem hozta ki a foltokat.Most az oxi powdert hasznalom,de a repa es a sutotok halvanyan bennemarad.Csak tobbszori mosasra jon ki.A vanish szappan eddig mindig bevalt.
2009. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!