Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ismeritek azt a Tomy...

Anyukák ismeritek azt a Tomy rajztáblát amire vízzel kell rajzolni?

Figyelt kérdés
jó dolog? szeretik a gyerekek, nem túl vizes minden körülötte?
2011. nov. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, pont ma érkezett meg (Angliából rendeltem, nem tudom, hogy lehet-e itthon kapni, nekünk rokon hozta el). Ezt a fajtát vettem:


[link]


15 hónapos a lányom, de nem akartam nagyobb szőnyeget. Ehhez van két bélyegző is, tollat majd tudunk hozzá külön venni. Nagyon jó, gyorsan kipróbáltuk elalvás előtt, de nem nagyon tudta, hogy mit kell csinálni vele, inkább elvonult az egyik bélyegzővel. :-) De biztos, hogy nagyon fog tetszeni neki.


Van hozzá egy nagyobb bélyegzőpárna, amire vizet kell csurgatni, erre a párnára rá tudod tenni a kezed vagy a baba kezét (lábát), majd rá a szőnyegre. Ott marad a nyoma kéken, majd eltűnik, amikor megszáradt a szőnyeg.

2011. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
juj, köszi hogy leírtad! én is külföldröl tudnék hozatni, mennyibe került ez a fajta???
2011. nov. 21. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Amazon-ról rendeltem, ott 16.79 font-ba került.


[link]


Annyi fejlemény van, hogy ezt is szőnyegként kezeli a kislányom, és rá akar ülni miközben pecsétel. :-)) Szóval még egy kicsit kell tanítgatnom, hogy mire való. Nem nagyon vizes egyébként, és hamar megszárad.

2011. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) az jó ,ha nem túl lucskos, mert az én lányom is még csak 16 hónapos, úgyhogy neki is el tart majd míg rájön, rajzolni borzasztóan szeret. jó pecsételgetést nektek :)
2011. nov. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!