Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütifalo Kincsesbödön vagy...

Sütifalo Kincsesbödön vagy Formabedobo csiga?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiamnak venném!De melyiket?Nektek melyiket szerette babátok?Vélemény roluk?Vagy esetleg mindkettőt vegyem meg neki?
2011. nov. 21. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges "egyforma" játékból kettőt venni. Nekünk a kincsesbödön van. 6 hósan kapta, most 17 hós és még mindig játszik vele. Eleinte csak forgatta, nyomogatta a nózit, hogy zenéljen, majd pakolta bele a formákat, most pedig már igyekszik a helyükre tenni a formákat.
2011. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a csiga nem olyan jó. A Sütifaló énekel, meg mondja a formákat. A csiga meg ha jól emlékszem csak zenél. És engem pl. idegesített a zenéje. Unokahúgomnak volt mindkettő. A Sütifalót ő is jobban szerette, sokkal többet játszott vele. Épp ezért én csak azt vettem meg a lányomnak.
2011. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem si a sütifaló jobb!
2011. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van mind a 2. a bödön sokkal jobb, a csigába viszont könnyebben bele lehet tenni a formákat.

Szeretjük mind a 2-t, de. ha választani kell a bödön :)

2011. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk csiga van. de már bánom hogy nem a másikat vettük. szóval inkább a bödön.
2011. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a bödönre szavazok. 5 hónapos a kisfiam, majd karácsonyra kapja, de amikor még csak mutattuk neki, már akkor is látszólag nagyon tetszett neki. Alig várom, hogy karácsony legyen, és megkapja, biztos nagy sikere lesz.
2011. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sütifaló, még nekem is bejön :D.
2011. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez elég egyértelmű!:)

Köszönöm mindenkinek!

És szerintetek a Sütifalóért jó ár a 4990 Ft?

2011. nov. 21. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ár érte.


Kislányom egyik kedvence 8ha nem csak formabedobósokban gondolkozol) a tanuló cd lejátszó :)

2011. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!