Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 hónapos korban milyen...

1-1,5 hónapos korban milyen kakaóporból csináltok kakaót a babátoknak?

Figyelt kérdés

nestlé kakaóporon kívül

bedeco pld?


2011. nov. 21. 09:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hu:) Megijedtem:D:D Az én lányom még nem kap tejet(szopizik még). De néha apa Nesquik kakaójából kap 1-2 kanálnyit.Azt megissza,de plusszba ő ilyen gyümölcsleveket kap,meg a kedvence a paradicsomlé!

Ismerősöm fiának a kedvence a Maci kávé,most kérdezzük meg a dokit majd hogy szerinte kaphat-e Maci vagy Inka kávét.(Koffeinmentes,cikória kávé és nagyon jó székrekedés ellen.Ill anyának meg tejszaporitásra.:))

2011. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Milupa kakaós ízesítésű tejitalt kap.
2011. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szia!Neem 18 hónapos a lányom,kb 13 hónapos korától kap kakót,a tejet nem issza meg:-(Vagy a Nesquik,vagy a Brumi kakaót veszem,attól függ melyik van jobb érban.Szerintem instand kakaót adj a babádnak,egy kis kanállal.
2011. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
fiam Nesquiket kap.ő nagy kakaómatyi.1 üveg tejbe(2,8 dl 2 teás kanállal rakok(csapott).naponta 2-3x iszik kakaót,mióta nem tápszerezünk(1 éves kora óta)26 hónapos
2011. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nesquick kakaót adok a kislányomnak,de csak ritkán mert szorulása van tőle.Macikávét szoktam tenni a tejébe reggelente.
2011. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

26 hónapos a fiam.

Reggelente kap csak tejet, én is Nesquik kakaót, vagy Brumit szoktam venni. A főzőssel nekem sok a macera. Felváltva kap kakaót, Maci kávét, vagy vanília cukros tejet reggelente. Egyik nap ez, másik nap az. 1 éves korától így csinálom, nem reklamált még a változatosság miatt. Volt, hogy elfogyott a kakaó és valamiért épp vaníliás cukrot sem találtam, 2. nap is Maci kávét kapott, na kicsit fintorogva vette tudomásul, hogy megint kávét kap. :D

2011. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Maci kávénk van, de nem kell neki.

Brumi kakaót vettem ma, kivi leszek, hogy kell-e neki, a nestlé-s kakaót nagyon szereti.

MÉG EGYSZER KÖSZÖNÖM, ÉS BOCS AZ ELÍRÁSÉRT!:-(

2011. nov. 21. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!