Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlacból is annyi mennyiség...

A Sinlacból is annyi mennyiséget kell késziteni, mint a tápszerből?

Figyelt kérdés
Most kezdjük a tejpépet enni délutánra, sinlacot. Csak nem tudom, hogy abból is annyit kell csinálni, mint eddig a tápszerből? Akkor kisfiam 130 ml tápot evett meg. Csak úgy hallottam, hogy a pépek laktatóbbak, és nem akarnám túltömni. Abból is kb. annyit készitsek? 100 ml vizhez, mennyi kanállal kell?
2009. máj. 11. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor a sinlachoz nincs mérőkanál. Annyit kell tenni, amennyit felvesz. De vigyázni kell vele, mert 1-2 perc alatt besűrüsödik. Én mindig kevesebbet csináltam mint tápszerből. Készíteni lehet többször is egymás után ha kér még, kidobni viszont pazarlás. Annyira szerintem nem olcsó.

Túl eteni pedig nem olyan könnyű egy babát. Én mindig annyit adtam neki, és adok neki, amennyit kér.Ha beteg lesz, akkor úgyis nagyon könnyen lepasszolja(1-2 nap alatt), mert akkor nincs étvágyuk annyira.

Jó étvágyat a picinek

2009. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
150ml vizhez 50g sinlac=200g egy adag.En mindig kimertem grammra,nem csak talalomra.Harmadoltam vagy negyedeltem es szoroztam.Ez most vicces,de igy pontos volt.130ml elkeszitesehez kell 100ml viz,es 33-34g por.Probald ki.Siman is edeskes az ize,de tehetsz bele egy kis gyumit.En jobban szeretem mint az izes tejepeket,mert kevesebb benne a cukor.
2009. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!