Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok mostanában...

Csak én vagyok mostanában ilyen feszült?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam,mert mostanában sűrűn ideges,feszült vagyok és ezt a kisfiam is megérzi (16 hónapos)és ilyenkor Ő is hisztisebb és sokszor sajnos az a vége,hogy egymás agyára megyünk.Amióta bejött ez a hideg rosszabb a helyzet.Nem játszik el egyedül mellettem,csak apa mellett és ha főzni takarítani kell,fetreng a földön és hisztizik.Az elmúlt napokban már aludni se akar egyedül napközben se,addig szenvesztel minket,amíg szó szerint ki nem dől.Szóval,most kicsit sok ez nekem.Más is van így?Rossz indulatú megjegyzésektől kíméljetek.Nem minden nap rossz,sőt.Talán azért vagyok most elkeseredve,mert a mai katasztrófa.
2011. nov. 23. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!! pár napja vagy talán már hete is...nagyon kivagyok!

A fiam is sokkal rosszabb, teljesen mintha nem is ő lenne...igy egész nap "veszekszünk" ..

Egyedül nevelem...igy talán még nehezebb is

2011. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi van mostanában, de az én babámnak is elmentek otthonról. Bármit csinálunk, semmi se jó. Ha felveszem, az a baj, ha mehet, az a baja, kapaszkodik a nadrágomba, visít. 1 percet sincs el egyedül, pedig eddig jól eljátszott akár 20-30 perceket is. Kimenni katasztrófa, vörös fejjel ordít, mert öltözni kell...

Közben jön a két első foga, teljesen kész.

Én meg persze ideges vagyok, mert közben takarítani, főzni, vasalni kellene...

A mai nap jobb nálunk egy kicsit, ma behoztam némi lemaradást....

2011. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap kiabáltam el, hogy "Hú de jó minden már pár napja", erre a mai nap maga volt a téboly a 10 hónapos kisfiammal. Semmi nem volt jó, mindenre nyűgösködött, és a nappali alvások is sírva indultak vagy ordításba torkollottak. Délelőtt nem akart aludni, pedig nagyon álmos volt, délután pedig úgy ébredt, hogy torkaszakadtából sírni kezdett. Természetesen én is, mert el nem tudom képzelni, mi volt ma. Magamban keresem a hibát, pedig tudom, hogy mindenkinek vannak rossz napjai, de remélem, holnap új nap lesz.

Egyébként én is kimerültebb, ingerlékenyebb vagyok mostanában, biztosan jön a hó vagy nem tudom, mindenesetre elkezdtem magnéziumot és multivitamint szedni. Hátha... Drukkolok minden sorstársamnak is, hogy ez csak átmeneti legyen!!!

2011. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!