Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Január 2-án lejár a gyedem....

Január 2-án lejár a gyedem. Akkor már kezdjem intézni a gyest? Hogyan kell? annyit tudok, hogy a mák. Nál. Oda személyesen el kell mennem? Vagy csak nyomtatvány, és még mi kell?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Az utolsó bekezdésben van a nyomtatványhoz egy hivatkozás.

2011. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a MÁK honlapjáról letöltöttem a nyomtatványt, kitöltöttem és személyesen bevittem, de én megyeszékhelyen lakom, így nem kellett utaznom. Kellett az én TAJ kártyám, személyi igazolványom, lakcímkártya, a gyerek TAJ kártyája, személyi igazolványa (ha nincs, akkor születési anyakönyvi kivonat). Ha személyesen mész, akkor ezeket csak be kell mutatni, majd ott lemásolják, ha viszont postán küldöd, akkor mellékelned kell ezek fénymásolatát. De a GYES igénylő nyomtatványon van használati utasítás. Ja, és szerintem már nyugodtan beadhatod, hiszen az ügyintézés 30 nap.
2011. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!