Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes bugyipelenkát...

Mikortól érdemes bugyipelenkát használni? És melyiket?

Figyelt kérdés

Csak akkor kell, ha már jár a baba? Vagy ha már feláll?

Nektek melyik fajta vált be?


2011. nov. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás. Akkor van értelme, ha szobatisztaságra szoktatod, azt le tudjátok tolni, és vissza mint egy bugyit.
2011. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekünk a szobatisztasághoz sem kellett, 2,5 éves a kislányom. Anélkül is leszokott, tényleg nagy pénzkidobás, nem látom semmi értelmét.
2011. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ha már kezd szobatisztává válni, mert akkor mégis van rajta pelenka de ha wc-znie kell csak lehúzza és pisil,kakál aztán vissza.
2011. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mert annak idején kb. 6 hónapos korában kaptunk egy csomag Libero Up&Go pelust. Akkor adjam el, mert tök felesleges? Ráadásul mire szobatisztaságra kell majd szoktatni, tuti nem lesz jó, mert 7-11 kilóig van csak.
2011. nov. 25. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eladnod. Kisfiam még pelenkás de én szoktam ráadni mert néha kész tortúra tisztába tenni. Ha pl. orvoshoz megyünk akkor is ezt szoktam ráadni mert egyszerűbb ha vetkőztetni kell. Vagy ha pl. sietünk valahova akkor is bugyipelust adok rá. Szerintem próbáld ki és tapasztalod hogy mennyire kényelmes és gyorsan rá lehet adni. Mi most Libero Up&Go-t használunk de volt Dm-es Babylove is, azzal se volt semmi gond.
2011. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi akkor váltottunk bugyipelenkára (Libero), mikor a lányom már nem bírta elviselni a pelenkázást. A pelenkázón már nem maradt meg, az ágyon is csak forgolódott össze-vissza, szó szerint menekült.

Volt egy ilyen dilis korszaka. :-)

Az Up&Go egy áldás! Pillanatok alatt rá lehet húzni, sokkal jobban áll rajta, mint a másik. A hagyományos pelus egy idő után már a bokája között lógott, csúszott le róla. (főleg nyáron, mikor csak az volt rajta)

Ne add el, próbáljátok ki!!! Rájössz, hogy milyen jó!

Mi azóta is ezt használjuk, más márkát nem próbáltunk, nem szeretek kísérletezni. Ez bevált, maradunk ennél.

2011. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!