Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeopátiás szer vált...

Milyen homeopátiás szer vált be nálatok nyugtalanságra és szinte állandó nyűgösségre?

Figyelt kérdés
Egyéves a kisfiam és kb. egy hónapja, szinte reggel ébredéstől kezdődően nagyon nyűgi. Már 12 foga van, idáig ezekkel nem igazán kínlódott, tehát nem gondolnám, hogy a foga a ludas. Sokszor nem engedünk neki sok mindent, pl a nagytesó játékaival játszani, ilyenkor nagyon hisztis. De lekötni is alig lehet valamivel, mert szinte állandóan nyűglődik, csak az okát nem tudom. Milyen homeopátiás nyugtatót próbálhatnánk esetleg ki, ami hatna?
2011. nov. 25. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként az alvással nincs gond. Magától alszik el pár percen belül, ahogy ágyba kerül, és végigalussza az éjszakát, a nappali alvása is ugyanilyen nyugodt. Egyszer alszik 3 órahosszát.
2011. nov. 25. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Én előbb megpróbálnám mégis kideríteni, mi az oka a nyűgösségnek, mielőtt elnyomnám azt bármivel is.

Szoptatod még? Lehet, hogy még nagyon abban a korban van, hogy a szájával keresi az öröm forrását, ilyenkor egy cumi is segíthet néha-néha. Vagy talán ismét fogzik. De lehet, hogy csak többet kellene csak vele foglalkozni, lehet, hogy féltékeny a tesóra. Szóval én nem 'gyógyszerezném', még ha a homeopátia nem is igazi gyógyszer.

2011. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!