Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 10 hónapos...

Mennyit alszik 10 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam egyszer alszik csak,ebéd után 1-2 órát.Később az istenért sem akar elaludni,viszont este már nyűgös mert álmos.
2011. nov. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak 9 hónapos, de ő is egyszer alszik. Eddig ebéd előtt aludt, de akkor ő is borzasztó nyűgös volt estére. Most pár napja kitoltam az alvását, csak ebéd utána alszik, olyan fél 2-2-től. És ez így jó is, mert alszik 2 órát, és akkor simán elvan estig.
2011. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tekike99 ***** válasza:
Az én kisPupákom is 10 hónapos és ő is úgy alszik pont, ahogy a tiéd. Ha meg van a két óra, akkor semmi gond az estével, de ha kevesebb, akkor dettó ugyanaz, nyűgös, fürcsi után hisztis, stb.
2011. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az kisfiam 9 hónapos múlt. Délelőtt alszik kb.1 órát (legtöbbször 10től 11ig), aztán még ebédig (ami neki 3kor van) alszik 1-1,5 órát, de van hogy csak felet sikerül. Ezután már nem hajlandó estig aludni, de most már egyre kevésbé nyűgös. Persze valakinek állandóan szórakoztatni kell, pláne az este közeledtével, de legalább este 9től alszik reggel 7-8ig úgyhogy nincs egy rossz szavam se.
2011. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kisfiam 11 hónapos,de már egy ideje úgy alszik,hogy este 8-tól reggel 8-8,30-ig,valamikor alszik délelőtt 11-től 30-40 percet,de ha nem akkor 13,30-tól 15,30-ig!
2011. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak, akik az éjszakát végigalusszák, napközben pedig 2x20-30 percet alszanak. Kisebb korukban sem voltak túl alvósak. El sem tudom képzelni, hogy más babák 2 órákat végigalszanak nappal!
2011. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11 hós lesz a lányom, most próbálunk átállni anapi egy alvásra amit délelőtt nehezebben bír, mert általában amikor reggel felkel eszik és rá 2 órára már alszik.Most 4 napja próbálom elhúzni az alvást ebéd utánig.3 napig működött is, de tegnap felébredt 3/4 óra után, majd visszaringattam és aludt még 20 percet.Persze nem bírta estig így 1/4 6kor elszakadt a cérna és letettem.Onnantúl reggel fél 8ig aludt, csak enni kelt fel 10 körül.

Amúgy ha sikerül akkor többnyir nem nyűgös még este sem, ha ebéd után sikerül jól kialudnia magát.

2011. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányom 9 hónapos. Este 8-tól alszik reggel 7-ig.

Első alvása 10-11-ig, vagy 11:30-ig.

Második alvása: 15 körül van 50 perc kb.

remélem megtartja sokáig ezt a jó szokását, :)

2011. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 és fél hós a kisfiam, délelőtt is és délután is alszik. Reggel 8 körül ébred, de két óra múlva kidől egy 20-40 percre. Aztán ebéd után, fél 3 körül alszik másfél-két órát, majd este 10 től reggel 8-ig, általában ébredés nélkül. Előfordul, hogy egy harmadik nappali alvást is beiktat, pl a séta közben a babakocsiban egy húsz percest. Vagy ha a délutáni alvását megzavarta valami, és nem aludt csak egy órát, akkor fürdés előtt, fél 6 körül beájul egy 20 percesre szintén. Ő mindig ilyen alomszuszék volt.:)
2011. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!