Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puhatalpú (bőr) babacipőt nem...

Puhatalpú (bőr) babacipőt nem rúgja le folyton a babátok, ugyanúgy, mint a zoknit? Rajta marad? Milyet vegyek neki bentre, ami megmarad a lábán?

Figyelt kérdés

Nálunk mindenhol csempe van, télen ok, mert paslófűtés van, de nyáron hideg a kő, és -reményeim szerint:)- tavasszal már bejárja a lakást a pici. Erre a bőrtalpú cipőcskére gondoltam, hogy veszek neki egy párat, de nem tudom, nem-e fog lecsúszkálni neki.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 26. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Eleinte nem szedte le, de már igen. Érdekes, mert mindig csak a bal lábáról. :)

Mást nem nagyon tudok, mert a zoknit is ugyanígy leszedi. Márpedig nálunk nincs padlófűtés, a kő meg hideg. Így nálunk marad az, hogy ha leveszi, visszaadom. Ha kell, 10 percenként. :)

2011. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szedi le, de nekünk liliputi cipőnk van, amit többet nem veszek, mert 1 hónap használat után olyan rondán le van kopva, hogy csak itthon adom rá (s csak akkor, ha nem jön hozzánk senki vendégségbe). :-S (Inkább Estrellát, vagy ha drágát akarsz, Pedipedet próbálj meg.) Alapvetően egyébként nem rossz, mert a talpbélés miatt fel sem fázik, csak hát a minőség...
2011. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hűha, pont liliputi-t akartam....gondoltam a legjobb lehet...:/
2011. nov. 26. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem zavar, hogy kopik. Először a cipő talpa lyukadt ki, két hétig sem hordtuk, azt kicserélték rajta, most azzal már nincs gond. Viszont a cipő felső része az orránál és ahol találkozik a talprésszel körben, nagyon kopik. :-( Most úgy néz ki, mintha nem lenne pénzem rendes cipőt adni a lányom lábára kb olyan a cipő. Pedig hát csak megy és mászik benne, én úgy gondoltam, ennyit ki kell bírnia egy babacipőnek.
2011. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NAhát, ezt nem gondoltam volna. Akkor liliputi kizárva.
2011. nov. 26. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem folyton lerúgja, 8 hónapos. Ott áll a szekrényben.

Plüss mamuszt vettem, amit nem rúg le. De azt meg kinőtte, és nem kapok most, bár nálunk elég a zokni, csak mire megtaláltam, melyik zoknit nem rúgja le...

2011. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem szedi le magáról az egy évesem, Nagyon szeretem, nekünk Carozzoo van olcsóbb mint a Liliputi, de kb ugyanaz. Ennek nem kopik az eleje.
2011. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!