Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Hogyan tovább?

Alinaaa kérdése:

Hozzátáplálás? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Alma és a gyümölcsök megvolt-minden formában.

A krumpli sehogy sem jó. Répa, húsleves megvolt.

Mit tovább??? Fogalmam sincs mit főzzek neki, akár külön, akár a mienkéből.


2011. nov. 26. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már 7 hónapos elmúlt, akkor lassan mehet a husi is. Meg rizs, meg zöldségek.

Cékla, sütőtök, cukkini (már ha még van?)?

2011. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, 5 hónapos. Husi csak 7 hónaptól?

Teljesen el vagyok tájolódva:)

2011. nov. 26. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha már elkezdtétek, akkor talán mehet a husi is, nem tudom. Nálunk később kezdődött az egész.
2011. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3,5 hónapos korától táplálom hozzá - miért?! Mert drasztikusan fogyott a lányunk és az orvos javasolta - ezért jelenleg mi még a gyümölcsöknél tartunk, amit elfogad és imádja. Védőnővel és az orvossal hetente találkozunk állapotfelmérésre, ahol megbeszéljük, hogy mi legyen a következő lépés. Mivel ég csak most lesz 5 hónapos a lányom, így nálunk még az, hogy ebédet bevezessek is sok lenne. Naponta 2× eszik gyümölcsöt: tízórai és uzsonna. 5 és fél hónaposan kezdhetek neki az ebédnek, de azt is lassabban, mint a gyümölcsöknél. Tehát sárgarépapürét pl. egy hétig kell adnom neki folyamatosan, majd így tovább a többi. Kb. 6,5 hónaposan mehetnek a húsok.

Gyümölcsöket egyébként úgy adtam neki, hogy 4 naponta új ízt kóstoltattam, de az alma nálunk alap étel, ahhoz keverek hozzá vagy adok mellé minden mást.

2011. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!