Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A burgonyát hogyan vezettétek...

A burgonyát hogyan vezettétek be? Keverve, vagy magában? Édesburgonyát használtok?

Figyelt kérdés

Most lesz hat hónapos a fiam, tápszeres. Tejpépeket, almát és barackot eszik. A következő gyümölcs előtt szeretnék egy-két zöldséget is bevezetni, a burgonyára gondoltam első körben.

De nem nagyon bízom abban, hogy magában ízleni fog neki. Mivel keverjem? Almával, barackkal, vagy tápszerrel csináljak krumplipürét?

Külföldön élünk, itt nagyon gyakran használnak édesburgonyát, könnyen és olcsón beszerezhetők.

Arról mi a véleményetek? Szeretik a babák? Bevezethető ugyanúgy az elején, mint a normális krumpli? Magában is megeszik, vagy szintén keverni kell?


2009. máj. 13. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keverd az elején. Gyümölccsel, zöldséggel.

Az édesburgonyát is nagyon szeretik, azt magában is megeszik (mint a sütőtököt)

2009. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Állitolag mindent jóbb magában,akkor tudod,hogy van e valami baja tölle.Én babakajákkal vezettem be mindent,egy két kivétel.
2009. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!