Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog ha egy 14...

Normális dolog ha egy 14 hónapos kislánynak nullás géppel nagyon rövidre vágják a haját?

Figyelt kérdés

Kislányomról van szó,elég rendezetlennek tűnő,vékonyszálú ,kevés haja volt,hátul a nyakába lógott már egy picit,mondtam a férjemnek,hogy egy picit ki fogom igazítani.

A férjem amíg vasárnap pakoltam el ebéd után merényletet követett el,egyszer csak megjelent nagy büszkén a lenyírt hajú kislánnyal a kezében :-O ...nullás géppel 2-es fokozattal nyírta le :-( .


2011. nov. 30. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én bizti nem nyirnám kopaszra a kislányom! és nem érdekel a sok tanács hogy attól erősödik a haj ha gyerekkorban kopaszta nyirják. szerintem ciki kislánynak lenni haj nélkül, de persze másnak még tetszhet. a férjed meg...háááát...nem beszélte meg veled előtte?
2011. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szegény. Elképzelem, hogy nézhet ki:( De szerintem ne parázz rajta. A sógornőm is levágta a kislánya haját, és az egész család elkezdett sopánkodni, hogy néz ki, ő meg csak annyit mondott: mit vannak úgy oda egy kis hajon, úgyis megnő. És tényleg.

Viszont arra vigyázzatok, nehogy megfázzon, nagyon levágta a férjed neki:(

2011. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem nem normális a férjed. Az, hogy kiigazítom a haját és hogy lenyírom majdnem kopaszra nem egészen ugyanaz.

(kb annyira nem ugyanaz, mint a "vidd ki vagy idd ki a bilit")

Most már nem tudsz mit tenni, mint megvárni hogy kinőljön a kicsi haja, a hajnyírót meg jól elrakni a férjed keze ügyéből. Még jó, hogy tél van ,tavaszra már meg is nő neki.

Amúgy a párod mit mondott? ÉS Te neki? :)

2011. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon rövidre vágta,2-es fokozattal nyírta le hajnyíróval.


A férjem édesanyja aki már sajnos nem él fodrász volt,ezért gondolta a férjem,hogy ő nagyon jól tudja és le kell vágni a kislányunk haját,hogy "erősödjön" .


Úgy hozta,olyan büszkén a karján,várta ,hogy majd én megdícsérem

:-/ én meg elsírtam magamat.


Az igaz,hogy már pár nap alatt is rengetegett nőtt .

2011. nov. 30. 12:11
 5/12 A kérdező kommentje:

"a hajnyírót meg jól elrakni a férjed keze ügyéből"

Újabban a saját haját borotválja,már nagyon kopaszodik,jövőre 40 éves lesz...

2011. nov. 30. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Hááát, én biztos nagyon letorkolltam volna érte. Mondjuk nálunk ilyen eszébe sem jutna a páromnak. Pláne így, ebben a hidegben az a pici haj is számít. Egyébként ha mondjuk itt rövid, ott hosszú, nem baj szerintem ha levágják 2-3 centisre, de nem téééélen. De nyugi. Pár hét, és már vissza is nő.
2011. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jobb, mintha 14 éves korában vágta volna kopaszra a haját az apuka. :)

De komolyra fordítva a szót: hát úgy tűnik apuka picit bevadult. Én nem tudom mit tennék a férjemmel, ha ilyet csinált volna.

De ne szomorkodj, hamarosan kinő a hajacskája, és akkor megint kislányos haja lesz.

Apukával meg beszélgess el,és kérd meg, hogy többször ne tegye.

2011. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szép jelenet lehetett:) Nálunk apósom igazította meg 2 éves lányom frufruját, mire egyenes lett, maradt belőle olyan fél centi. Hát elsőre dobtam egy hátast, aztán jót nevettünk rajta, hogy a papa sem fog fodrásznak menni, ha kirúgják a munkahelyéről. A poén az, hogy 2 napra rá a fejére kent egy egész tégely zsíros popsikenőcsöt, ami nem jött ki, így meg kellett nyírnom.

A nagyobbik meg 3 évesen nekidőlt a frissen mázolt ajtókeretnek, és muszáj volt tüsire vágni a haját.

Vigasztald magad azzal, hogy hamarosan kinő a haja, ez a sztori pedig része lesz a családi legendáriumnak.

2011. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de én azért picit nevettem ezen a sztorin:D

Majd megnő a haja gyorsan,ez legyen a legnagyobb gondja a családnak az egész életben:))))

2011. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:) Éld túl egy nagy adag humorérzékkel! :) A férjed tipikus pasi,hidd el semmi rosszat nem akart,puszta racionalitás volt a részéről,szépérzék pedig semmi :D És várta a dicséretet,értetlenül! Kis-Ádám komoly humor blokkot írna ebből :) Egy a lényeg,lendülj túl ezen,vegyél a kislányodnak egy édes kis fej pántot,és kérd meg a férjed,hagyja rád a "női-dolgokat"!!! Készíts egy fotót,és pár év múlva nevetve emlékeztek erre a történetre!
2011. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!