Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap kapunk családit vagy...

Holnap kapunk családit vagy csak pénteken?

Figyelt kérdés
Ki mit tud erről?
2011. nov. 30. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap utalnak, jó esetben megkapod pénteken. Bankfüggő.
2011. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénteken
2011. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
remélem pénteken rajta lesz a számlán. Holnap lesz az utalás, és küldik ki a pénzt igy szerintem péntek a "nyerö nap , vagy hétfő
2011. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia sztem csak pénteken lesz a számlán azt hiszem 1 én utalnak.Azt hiszem ugy van hogy minden honap első munkanapján utalnak.Azért van pl ha hétvégére esik 2-3 a akkor csak 4 én van a azámlán...remélem segitettem ha még bizonytalan is a válasz...
2011. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OTP -s vagyok,péntekre várom.
2011. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MKB szombaton is csinál utalást, ha péntekig nem kapom meg énse akkor majd szombaton :)

Nálam ált 2 nap az átfutás és igen, elsején utalnak, azaz minden hónap első munkanapján.

2011. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Most biztos le leszek pontozva de nem fér a fejembe mit nem lehet ezen érteni!

Minden hónapban 1.-én utalnak!(Kivéve ha nem esik hétvégére vagy ünnepnapra.)Tehát 2.-án van a számlán.

2011. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!