Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon félős 16 hónapos babát...

Nagyon félős 16 hónapos babát hogyan lehet felkészíteni a Mikulásra?

Figyelt kérdés
Nagyon ijedős, félős, nagyobb termetű férfiaktól mindig ordít, sír. Egyik ismerősünk beöltözik Mikulásnak és hozzánk is eljön, hogyan tudom felkészíteni rá? Vagy inkább ne jöjjön?
2011. nov. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább ne menjen.Arra nem fog emlékezni, hogy kimaradt 1x a Mikulás,arra viszont igen, ha nagyon negatí élményt hagy benne.
2011. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira ijedős, akkor lehet, h nem kéne. Lehet, h csak elég lenne idén, ha megtalálnátok a csomagot és utána mutatnál képet, h ki hagyta ott neki.
2011. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsődében úgy csinálják hogy minden nap beinteget az ablakon a Mikulás így a nagy napon már várják a Mikulást,így nem félnek tőle.
2011. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én lánykám is 16 hónapos, ö nem félös, de akkor is korainak tartom még neki a mikulást, majd csak kitesszük a csizmácskát és benne lesz az ajándék :)
2011. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem rakjatok ki este sütit és tejet a Mikulásnak ami persze reggelre nem lesz ott,de ott lesz a csomag.Mi mindig így csináljuk a gyerekekkel.
2011. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne jöjjön.

Titok és varázslat helyett stressz, sírás, csalódás. Minek?

2011. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is félős a 16 hónaposom. mi azt fogjuk csinálni hogy a városban bemegyünk a mikulásházba, feltéve ha hétvégén még ott lesz a Miku bácsi. viszünk egy csokimikut és megkérjük majd adja oda alányomnak. de ha a lányomon látom hogy nagyon fél akkor nem megyünk be.

szerintem ha látjátok hogy görbül a pici szája, inkább menjen el a mikulás.


épp ma mondta a férjem hogy van egy kollégája. kiskorában kényszerítették hogy márpedig menjen oda a mikuláshoz, pedig ő nem akart, félt tőle. olyannyira megviselte hogy emiatt dadog, és nem tudja kiejteni a Miklós nevet, vagy csak nagyon nagyon dadogva. mai napig nem szereti a mikukat pedig már bőven elmúlt 30 . :(

2011. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!