Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen akciók vannak jelenleg...

Milyen akciók vannak jelenleg pelenkára bármely üzletláncnál és melyik éri meg a legjobban? Bármilyen pelenka érdekel.

Figyelt kérdés

Tesco,Cora,Rossmann,Spar,DM főképp,más sajna nincs a közelünkben.

Popsitörlő is érdekelne.

Ja és tudja vki h a rossmannos Babydream mennyibe kerül?


2011. nov. 30. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
DM-ben 4699 Ft az óriás csomagos Libero, 6-os méret 72 db. Ezt szoktam venni, a többit nem tudom.
2011. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akciót nem tudok, de babydream nekünk nem volt jó, kifolyt belőle minden, olyan 52-56 ft/db-ra jön ki, ha még nem próbáltad én nem ajánlanám.
2011. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pampers slap&playt használok, 2300 a tescoban a 4es méret,(szerintem ez a legolcsóbb a minőségiek közül) de most mondta sógornőm hogy a pennybe 2000 az 50 darabos baby time!Azt még nem próbáltam, de ha kapok, akkor jövő héten azt veszek!
2011. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dm-ben gyakorlatilag mindig akció van, ha van active beauty kártyád. Én pl úgy veszem a saját márkás pelust, hogy kiváltok rá egy jokert, ami ugye 25% kedvezmény, és még felhasználok egy 15%os végösszeg kupont. Így lesz a 4200ft-os 100db-os pelusból 2677ft :)
2011. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Brendonban Huggies popsitörlő 299 ft, Johnson's 479 ft.
2011. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!