Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek mikulásra és...

Mit vegyek mikulásra és karácsonyra? Valami tipp?

Figyelt kérdés
Nekem nincs gyerekem és így nehéz,mert nem tudom mit lehet ilyen piciknek adni.Megkérdeztem tesómékat persze az volt a válaszuk hogy ááááá nem kell semmi.Nehogy megkönnyítsék a helyzetem.A nővéremnél van egy 3 éves és egy 7 hónapos kisfiú, öcséméknél egy 2 hónapos fiú.
2011. dec. 1. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a két hónaposnak mikulásra karácsonyra plüss állat

7 hónaposnak mikulásra gyümölcsöt karácsonyra valami kis játékot


3 évesnek mikulásra természetesen mikulás csomagot mert a gyerek ilyenkor a sok sok csokit várja karácsonyra pedig játék, kis porszívó, vasaló, vagy valami játék konyhai felszerelés esetleg orvosi táska

2011. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze ha lány a 3 éves ha fiú akkor barkácsos dolgot
2011. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyermek fiú!


2 és 7 hónapos fiúcskának mikulásra egy-egy keménylapos mesekönyv, igaz még a 2 hónapos pici, de már nézegetni szeretik mert színes:


[link]


karácsonyra valami színes játék, csörgő, rengeteg féle van, olcsóbb, drágább, ez csak egy példa:

[link]


3 évesnek mikulásra mikuláscsomagot, édességgel, gyümölccsel, mikulással


karácsonyra valamilyen autó, vagy társasjáték, ebből is millió féle van


[link]

2011. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A két hónaposnak is már vehetnél akár mikulásos sapit, vagy valami kis aranyos kesztyűt. A hét hónaposnak szintén, de ő már kaphat játékot vagy gyümölcsöt is. A három évesnek szintén gyümölcsöt csokit, esetleg valami kis mikulásos játékot. Vagy jó puha meleg zoknit, vagy harisnyát.


Karácsonyra a "nagynak" mindenképp játékot. Babát, vagy autót, játéklaptopot, mesenyomdát, gyurmát.


A 2 hónapos is már abban a korban van, h elkezd felfigyelni dolgokra, vehetnél neki esetleg karácsonyra valami felakaszthatós játékot a kiságyhoz, vagy játszószőnyeget.

A hét hónapos gyerek pedig már egyszerű(!) pakolgatós játékkal, vagy valami játékdobszerkóval, vagy valamivel amivel zenélni lehet simán el tud lenni, ha ezt a szülők tolerálják.


Ezek jutottak hirtelen eszembe.

2011. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!