Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tegnap a férjem vigyázott a...

A tegnap a férjem vigyázott a gyerekünkre, amíg én főztem neki, mire bejöttem a vacsorával, addigra már az egyéves gyerekem megevett egy jó nagy darabot a keménylapos könyvéből. Ideges vagyok nem e lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
Jobban jártam volna ha berakom az ágyába, ezek a férfiak semmire nem figyelnek, mikor megláttam elborult az agyam,hogy hogy nem vette észre mikor ott ül mellette a gyerek.Férjem csak röhögött a dolgon.Amikor velem van sosem csinál semmi rosszat, az apjával meg minden rosszaságban benne van.A szekrényeket is kipakoltatja, aztán meg jöhetek visszapakolni.
2009. máj. 13. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
talán nem gond salynálom! Eek a férfiak borzalom!!!!
2009. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj! Nem hiszem hogy baja lenne tőle. A tesóm kicsinek a falat ette és nem lett semmi baj.
2009. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a pasaok ilyenek, csak kicsit belenéz a meccsbe és a gyerek már a csilláron lóg. Ne aggódj ez mindennapos baleset a papírtól nem lesz baja. A férjem tanult és míg megágyaztam a féléves lányom benyomott egy fél A/4es lapot.
2009. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igazi kis könyvmoly :) de ne aggódj, nem lesz baja

a férfiak meg már csak ilyenek, az enyém is ilyen - 1. nem figyel oda rendesen, 2. azt hiszi, hogy attól lesz jófej apa, ha mindent megenged 3. nem érti mit hisztizünk ilyen apróságokon

2009. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

szia!


apapírtól nem lesz baja,de ha aggódsz adj neki egy kis kamillateát h meghajtsa..


viszont apukával beszélj eréjesen,nem vicces amit csinál,mert ez majdhogynem anya ellen uszítás: anya ugyan nem engedi,de hát ez hülyeség csináld csak nyugodtan..


a gyerek nagyon hamar leveszi,h kivel mit lehet és ha nem következetesen ugyanazt mondjátok neki mindketten,akkor ha nagyobb lesz simán kinevet.. sajna láttam ilyet :(((


drukkolok h apukamegértse!!!

2009. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem lesz baja tőle.Az én férjem is vigyázott minap a 10 hós lányunkra,Ő egy tescos blokkot evett meg:)))

Pedig nekünk már a 3-ik gyerekünk mégsem lehet rábízni.

2009. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ, valamennyire megnyugodtam.:)
2009. máj. 13. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem vicces ez a történet, mégis mosolyogtam, mert ezek szerint minden pasi ilyen:-) A mi csöppségünk még csak 5 hónapos, de a párom az én második gyerekem. Mondta is: - Csak várd meg míg nagyobb lesz a kislányunk, majd homokozunk a szoba közepén:-)


Na azt próbálják meg:-)


Szerintem nem lesz baja, ne aggódj. Kicsit lazíts, nagy levegő....tudom nem könnyű.


(falat én is ettem, nem keveset, a mészhiány miatt volt, sok lyuk volt a falon:-))

2009. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ezért vagyok pipa a férjemre! Nála mindig elesik, pakol....

Ja, a férfiaknak szelektív a látásuk, hallásuk az én meglátásom szerint. Ezért is nem ők az ANYÁK.

Nekem mindig azt mondja a férjem, hogy mindenben a rosszat látom, engedni kell egy kicsit neki. De ha valami veszélyeset megengedek amikor ott vagyok, akkor csinálni fogja akkor is ha nem leszek ott. Ezt az Istennek sem akarja elismerni.

2009. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem minden férfi ilyen,csak akinek hagyják!!!


az enyém maximálisan odafigyel a fiúnkra,sosem volt még baj,mennek minden felé pedig a fiam csak 17hós,de régebben sem volt gond. mindent átbeszéltünk,és ha vele van tudom h olyan jó kezekben van mintha velem lenne.


de ti tudjátok,ha ráhagyjátok a férjetekre a dolgokat.

2009. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!