Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos a babam. Eddig...

8honapos a babam. Eddig cicizett, de most tapszert fog kapni-eg. Okok miatt-De mennyi adjak neki kb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem tudtam 8 hósan szoptatni így tápszert kapott. Asszem 180 ml vízből.... de ha sok Neki akkor hagy, ha kevés, kér még :) Hamar rájössz majd. Mi akkortájt álltunk át arra, hogy napi kétszer már kaját kapott.1szer gyümölcsöt, egyszer főzelék, leves....stb.
2011. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónaposan simán leküldte a 200ml tápszert. De ő egy kis haspók :)
2011. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyorgyi28 ***** válasza:

Pontosan :) Ha sok úgysem eszi meg, ha kevés látni fogod.

Az enyém 8 hónaposan kb 150 ml víz + 5 kanál tápszert evett meg egyszerre általában.

A dobozon is kell lennie útmutatónak. Szerintem annyival kínáld eleinte, aztán látni fogod, hogy neki mennyi az igénye. A lényeg csak az, hogy az arányokat pontosan betartsd! :)

2011. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia 180-200 ml vízből készül 6-7 kanál tápszert teszek hozzá ebből 200-210 ml kész kaja van .

8 hós a kislányom.

De ez csak irányadó érték..majd meglátod,hogy a babádnak ,hogy ízlik és milyen étvágyú.

Nehogy megijedj,ha kevesebbet kér..ahány gyerek annyi étvágy:)

Hugi kislánya ugyan ennyi idősen 150ml-t evett és kis "töltöttkáposzta" neki ennyi is elég volt:)

2011. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!