Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rhinathiol köptető 2 hónapja...

Rhinathiol köptető 2 hónapja bontva van hütőbe, használható még, mert 1 hónap van ráírva? Nagy pocséklás lenne, ha ki kell dobni, mert a kétharmada megmaradt.

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda. Pont emiatt nem ilyeneket veszek
2011. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyet szoktál? 6 hónapos a babám. Ilyet ajánlottak.
2011. dec. 4. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni és jártam már így, ahogy te is, felhívtam a gyógyszerészünket és azt mondta, ha megkóstolom és csípős, mintha szénsavas lenne akkor már nem jó, megromlott, kuka. Így is volt, vennem kellett másikat, ha nem csípős adhatom nyugodtan.
2011. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen hurutoldót vegyek, amit a babám is, és én is használhatok és nem 1 hónapig használható fel?
2011. dec. 4. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Sinupret csepp, csecsemőnek és felnőttnek is adható hurutoldó és gyulladáscsökkentő gyógynövényes :)Nekünk bevált :)
2011. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sinupret csak arra jó, hogy kifolyik a takony az orrából, de arra tényleg. Én mindig adok külön köptetőt is.
2011. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a Sinupret hurutoldó. Az a lényege, hogy felszakítsa a cuccot.
2011. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó köptető a lándzsás útifű :)
2011. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!