Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nincs étvágya?

Mitől nincs étvágya?

Figyelt kérdés
A kisfiam 10 hónapos és jön a foga. Volt egy kicsi hasmenése csütörtökön, tegnap és ma meg alig eszik. Lehet a foga miatt?
2011. dec. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos a foga miatt:(

Próbáld többször etetni és ad neki a kedvenceit, kitartás!!!!!!!

2011. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tuti a foga... az én fiam is pont ebben a hónapban evett tök keveset.11 hónapos mérésen csak 3 dkg volt a hízás az előző hónaphoz képest...mondjuk 10,5 kg volt, szóval a súlya miatt nem aggódtam:)

de tudom milyen rossz és frusztráló mikor nem eszik...kitartást!!

2011. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy a foga miatt étvágytalan!Ráadásul a hasa is ment az szintén a fogzás eggyik jele!ne aggódj az enyém is ilyenkor szinte csak a tápszert eszi meg!A lényeg,hogy ne erőltesd ha látod,hogy nem esik jól neki!
2011. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő is 10,5 kg, úgyhogy én sem aggódom a súlya miatt! :)

Viszont furcsa, hogy nem eszik, mert máskor a tápszert is mind megette, most meg még annak is ott hagyja a felét!

2011. dec. 5. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!