Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó kérdés! Porszívós,...

Orrszívó kérdés! Porszívós, vagy elektromos?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, hatékonyabb ? Aki elektromost használ kérem írjon típust is !

2011. dec. 5. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elektromos nem jó szerintem.egyáltalán nem hatékony. a porszívós lehet hangosabb,de gyors és nagyon hatékony.
2011. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk Kiving Lab volt, alig vártam ,hogy megszabaduljak tőle. Nem szívott ki szinte semmit, én a porszívósra szavazok, nálunk az vált be.
2011. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csakis porszívós-orrszívó!na az kihozza még a legmélyebbről is és gyorsabb a gyógyulás is. igaz nehezebben tűrik a gyerekek, de nekünk a 3 és fél éves kisfiunk már megszokta és Ő is mondja hogy jobb utánna.


mi megvettük a Brendonban 12.000 ft-ért a Pesztonka elektromosat, de sz@rt sem ér. semmi.

2011. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pesztonka elektromost használtunk egy jó ideig, mert idegenkedtem a porszívóstól.Nem kellett volna.Sokkal jobb, mint az elektromos.Mindent kihoz a nóziból amit kell, és egyáltalán nem durva.
2011. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk living lab elektromos van.Stérimar orrsprayt használok pár perccel szívás előtt.Ha jó elem van benne akkor elég erősen szív és gyorsan végzünk.Nálunk nincs vele probléma.

11 hós a lányom, eddig 2 taknyos náthánk volt, volt, hogy egy nap 10szer szívtam neki de mindent sikerült.

Ha nagyobb lesz már nem biztos, hogy elég lesz de addig akarom húzni a porszívósat ameddig csak lehet.

2011. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekunk ilyen van: www.brendon.hu/Products/ViewDetails/23753?storetype=store&store=32&pageno=3, semmire sem jo, nem is hasznalom. Mindenkepp a porszivosak a jok, mindent kiszed, amit ki kell.
2011. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egy régebbi típusú Pesztonkánk van, úgy örököltük (olyan, amit ha átszerelsz, mellszívó is).

Nekünk bevált, kiszed mindent az orrából. Mondjuk előtte Sterimar orrsprayt használok, az feloldja a váladékot, könnyebben kijön.

2011. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!