Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers milyen árkategoria...

A Pampers milyen árkategoria szerintetek?

Figyelt kérdés
pelenka, popsitörlő, milyen termék van még? minőség-ár aránya mennyire jó?

2011. dec. 6. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon szeretem, de csak a pelenkáját használjuk. Szerintem ár/érték arányban kiváló.

ill. egyszer használtam a törlőkendőjét, de számomra büdös volt.


Törlőkendőben a DM saját márkásat használom 4cs = 1599 HUF

Ezzel is megvagyok elégedve.

2011. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

2,5 éve (sajnos még mindig) csak pampers vagy libero pelust veszek (mikor melyik akciós) elégedett vagyok vele.

Mikor mini volt pampers vagy johnsons popsitörlőt vettem aztán később már olcsóbb árkategóriásakat.

2011. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is meg vagyok elégedve vele, nagyon jó. A Sleep&Play nekem nem jött be, mert nem gumis. De az Active Baby és a Preium Care jó minőség, és nem is annyira drága. Mondjuk legtöbbször kuponnal veszem a DM-ben.

A popsitörlője is jó, én a fehéret használom, a Sensitive-et.

2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is Pampers-t veszek pelenkából,popsitörlőt DM-eset,szerintem is ez a legjobb kombináció ahogy az első is írta.

Sokfélét kipróbáltunk de ez a legjobb.

Mivel DM-ben veszem a pelenkát 25%-os kuponnal ezért szerintem egész elfogadható az ára:)

2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én a kislányom születése óta a pampers pelenkát használom és nagyon jó.Törlőkendőbe is általában ezt szokom venni 4cs.2000Ft körül szok lenni.Vettem már én is sima dm-est,először jó volt de másodszor mikor vettem alig volt nedves.Árban elfogadható szerintem,a Libero drágább.Jó persze vannak olcsóbb pelenkák is(dm-es,rosszmanos)de azokban keveseb a darabszám is.És ha abból vennék kettőt,akkor meg szinte ugyanott vagyok ha 1 pamperst veszek.Ja és még a Huggies is olcsóbb de annyit is ér.
2011. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

mi is szinte mindig pelust is törlőt is ezt a márkát vesszük. szerintem olcsó és jó.

2011. dec. 6. 20:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi lassan 8 hónapja használjuk,nekünk csak ez vált be a liberot nem is próbáltuk,mert több ismerősöm mondta a fiúknak nem jó kifolyik a pisi, a huggies,kemény,ráadásul,kisfiam mindig átázott,ha az volt rajta,a pampers az számomra tökéletes,árban sem olyan nagyon drága,ráadásul sok helyen van akció a Dmben meg szoktam kapni kupont amit elhasználok ha pelenkát veszek.A popsitörlője nem rossz,de én a zöld Huggiest jobban szeretem,tartósabb,nedvesebb,nehezebben szakad
2011. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem jött ne igazán, a kislányomnak kicsípte a fenekét, a DM Baby Love pelusra szavazok, olcsóbb is!
2011. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem most a libero olcsóbb.legalábbis a megapack 5-ös méretet használja most a fiam,és 6 ft-tal olcsóbb darabja,mint a pampersnek.minőségben nekem egyforma,mindkettőt szeretem,azt veszem ami olcsóbb.hol ezt,hol azt.amíg kicsi volt,addig a liberot vettem a gumis dereka miatt,jobban megfogta a híg kakit.
2011. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Lehet hogy a libero dereka gumis és megfogja a kakit,de attól még a lábánál simán kifolyik.Legalábbis nálunk ez volta a helyzet.De ettől még nem mondom hogy rossz pelenka.

2011. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!